Zebra Perde

Zebra Perde de Hangi Modelleri Çok Tercih Ediliyor

Zebra perde adını bildiğimiz zebraların ikili renk görüntüsü ve düz çizgilerinden almaktadır. Stor perdelerden farklı olarak bu perdeler 2 amaçla kullanılmaktadır. Ev yada ofislerde güneşlik ve tül derdini o hoş görüntüsüyle sizlere sunar.

Kullanıldıkları yerlerde klasik perdelerin dışında modern bir hava katar. Her ne kadar temizlenmeleri biraz zahmetli de olsa artık zebra perdeler çok tercih edilmektedir. Teknolojinin ilerlemesi ile istenilen desen, model, resimlerin işlenmesi ile model ve renk çeşitliliği artmıştır.

Zebra Perde de Hangi Modelleri Çok Tercih Ediliyor;

Ofis ortamlarında daha çok klasik olanları yani ahşap, lizbon, marsilya, düz gibi desenler çok kullanılmaktadır. Kafeterya, Kafe, pastahane gibi mekanlarda Flover, Bags, Cafe gibi modeller çok satmaktadır. Zebra perdelerde Evlerde ise salonlara klasik çocuk odası, yatak odası ve mutfaklara’da desenli modeller kullanılmaktadır.

Zebra Perdelerin Kurulumu ve Temizliği ;

Zebra perdelerin kurulumu stor perdeler ile aynıdır. İçindeki mekanizma kalitelidir, yanlarından inen zincir ile açıp kapatmak kolaydır. Bir anda tül olması bir anda da güneşliye çevirmek kolaydır. Kurulumu ile ilgili videoları youtubeden izleyebilirsiniz. Satın perdeler hazır paketlerin içinde kullanılacak yardımcı elemanlarla birlikte gönderilmektedir. Kurmak için bir ustaya gerek yoktur. Zebra perdelerin temizliği asla çamaşır makinesi ile yapılmamalıdır. Zebra perdeler nemli süngerlerle yada yeni nesil buharlı temizleyicilerle kolay bir şekilde yapılmaktadır. Ayrıca sadece temizliği yapan şirketlerde profesyonel hizmet vermektedir.

Zebra Perde Fiyatları Nasıldır ;

İlk satışa çıktığında her ürün gibi zebra perdeler de fiyatları yüksekti. Markalarında üretime başlamasıyla bu perdelerin fiyatları neredeyse tül perde fiyatlarına yaklaşmıştır. Zebra perdeleri satın alırken garantiye dikkat etmeliyiz aynı zamanda kurumsal firmalardan satın almak gerekmektedir. Zebra perde satışını profesyonel olarak mimar güvencesinde yapan ............... şirketini sizlere tavsiye ederim.

Sayfamızı Paylaşın